V12P10-M3/87A
V12P10-M3/87A Vishay General Semiconductor
v12p10.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 12 Amp 100 Volt
auf Bestellung 7635 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V12P10-M3/87A Vishay General Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V12P10-M3/87A V12P10-M3/87A Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division v12p10.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 100 V
auf Bestellung 4458 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
V12P10-M3/87A V12P10-M3/87A Hersteller : Vishay v12p10.pdf Diode Schottky 100V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
V12P10-M3\87A V12P10-M3\87A Hersteller : Vishay Semiconductors Schottky Diodes & Rectifiers 12A, 100V, SMPC TMBS RECT.