V20100S-E3/4W
V20100S-E3/4W Vishay Semiconductors
v20100s.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 20 Amp 100 Volt Single TrenchMOS
auf Bestellung 11406 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details V20100S-E3/4W Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO2203, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V20100S-E3/4W V20100S-E3/4W Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division v20100s.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO2203
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
V20100S-E3/4W V20100S-E3/4W Hersteller : Vishay v20100s.pdf Diode Schottky 100V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Produkt ist nicht verfügbar
V20100S-E3\4W V20100S-E3\4W Hersteller : Vishay Semiconductors Schottky Diodes & Rectifiers 20A,100V,TRENCH SKY RECT.