Produkte > V25 > V250LA20A
V250LA20A
LA%20Varistor%20Series.pdf INSLS19871-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller:
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V250LA20A
Description: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 72J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote V250LA20A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V250LA20A V250LA20A Hersteller : Littelfuse Inc. LA%20Varistor%20Series.pdf Description: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 72J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Energy: 72J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Produkt ist nicht verfügbar
V250LA20A V250LA20A Hersteller : Littelfuse Littelfuse-3314487.pdf Varistors 250V 500pF