V250LA40A
V250LA40A Harris Corporation
LFSIS10086-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 130J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 1 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 1367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 319
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V250LA40A Harris Corporation
Description: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 130J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1367 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 399
V250LA40A LFSIS10086-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw LA%20Varistor%20Series.pdf
V250LA40A V250LA40A Hersteller : Littelfuse Inc. LA%20Varistor%20Series.pdf Description: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Energy: 130J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
V250LA40A V250LA40A Hersteller : Littelfuse LFSIS10086-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw LA%20Varistor%20Series.pdf Varistors 250V 1000pF