V30150C-E3/4W Vishay General Semiconductor
Hersteller: Vishay General Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 30 Amp 150 Volt Dual TrenchMOS
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V30150C-E3/4W Vishay General Semiconductor
Description: DIODE ARR SCHOT 150V 15A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.36 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 150 V.
Weitere Produktangebote V30150C-E3/4W
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
V30150C-E34W | Hersteller : Vishay |
Rectifier Diode Schottky 150V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube |
Produkt ist nicht verfügbar |
| V30150C-E3/4W |
DIODE ARR SCHOT 150V 15A TO220-3 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
V30150C-E3/4W | Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
V30150C-E3\4W | Hersteller : Vishay Semiconductors | Schottky Diodes & Rectifiers 30A,150V,DUAL TRENCH SKY RECT. |