V320LA10 Harris Corporation
LFSIS10086-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: RADIAL LEAD VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 48J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 170 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 3546 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 701
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V320LA10 Harris Corporation
Description: RADIAL LEAD VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 48J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 420 V, Capacitance @ Frequency: 170 pF @ 1 MHz.