V320LA20A
V320LA20A Harris Corporation
QUIKS00491-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: VARISTOR 68V 1.2KA 20TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 80J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 75 V
Varistor Voltage (Min): 354 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 1318 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 683
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V320LA20A Harris Corporation
Description: VARISTOR 68V 1.2KA 20TSSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 80J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 75 V, Varistor Voltage (Min): 354 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote V320LA20A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V320LA20A QUIKS00491-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw LA%20Varistor%20Series.pdf
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
V320LA20A V320LA20A Hersteller : Littelfuse Inc. LA%20Varistor%20Series.pdf Description: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Energy: 80J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 380 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
V320LA20A V320LA20A Hersteller : Littelfuse QUIKS00491-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw LA%20Varistor%20Series.pdf Varistors 320V 380pF