V320LS40B
V320LS40B Harris Corporation
LFSIS09716-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: RADIAL LEAD VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 150J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 540 V
Varistor Voltage (Min): 462 V
Varistor Voltage (Typ): 501 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 417
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V320LS40B Harris Corporation
Description: RADIAL LEAD VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 150J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 540 V, Varistor Voltage (Min): 462 V, Varistor Voltage (Typ): 501 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 420 V, Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V320LS40B Hersteller : HARRIS LFSIS09716-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw V320LS40B
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 355
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 355
V320LS40B V320LS40B Hersteller : Littelfuse Littelfuse_MOV_LA-34212.pdf Varistors 320V 750pF