Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > VC080530A650RP
VC080530A650RP
VC080530A650RP KYOCERA AVX Components
tguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Var MLV 21VAC/30VDC 30A 41V 0805 SMD T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VC080530A650RP KYOCERA AVX Components
Description: VARISTOR 41V 30A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 45.1 V, Varistor Voltage (Min): 36.9 V, Varistor Voltage (Typ): 41 V, Maximum AC Volts: 21 V, Maximum DC Volts: 30 V, Capacitance @ Frequency: 90 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VC080530A650RP VC080530A650RP Hersteller : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 41V 30A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
Capacitance @ Frequency: 90 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
VC080530A650RP VC080530A650RP Hersteller : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 65VAC 30VDC 0.1J 90p F 41 V 67V
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
Mindestbestellmenge: 40
VC080530A650RP VC080530A650RP Hersteller : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 21VAC/30VDC 30A 41V 0805 SMD T/R
auf Bestellung 169 Stücke:
auf Bestellung 169 Stücke:
VC080530A650RP Hersteller : KYOCERA AVX VC-series.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 0805; 21VAC; 30VDC; 30A; 67V; 100mJ; 75W
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Max. operating voltage: 21V AC; 30V DC
Varistor max current 8/20µs: 30A
Varistor voltage: 67V
Energy E10/1000µs: 100mJ
Power: 75W
Mindestbestellmenge: 95