Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > VC120603A100TP
VC120603A100TP
VC120603A100TP KYOCERA AVX Components
vc120638n770dp.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Var MLV 2.3VAC/3.3VDC 40A 5V 1206 SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details VC120603A100TP KYOCERA AVX Components
Description: VARISTOR 5V 40A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 40 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 6 V, Varistor Voltage (Min): 4 V, Varistor Voltage (Typ): 5 V, Maximum AC Volts: 2.3 V, Maximum DC Volts: 3.3 V, Capacitance @ Frequency: 1250 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote VC120603A100TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VC120603A100TP VC120603A100TP Hersteller : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 5V 40A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 40 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 6 V
Varistor Voltage (Min): 4 V
Varistor Voltage (Typ): 5 V
Maximum AC Volts: 2.3 V
Maximum DC Volts: 3.3 V
Capacitance @ Frequency: 1250 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
VC120603A100TP VC120603A100TP Hersteller : KYOCERA AVX tguard.pdf Varistors 2.3VAC 3.3VDC 0.1J 1 250pF 5 V 12V