Produkte > KYOCERA AVX > VC120603D100DP
VC120603D100DP
VC120603D100DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 5V 150A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 6 V
Varistor Voltage (Min): 4 V
Varistor Voltage (Typ): 5 V
Maximum AC Volts: 2.3 V
Maximum DC Volts: 3.3 V
Capacitance @ Frequency: 4700 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 35000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VC120603D100DP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 5V 150A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 6 V, Varistor Voltage (Min): 4 V, Varistor Voltage (Typ): 5 V, Maximum AC Volts: 2.3 V, Maximum DC Volts: 3.3 V, Capacitance @ Frequency: 4700 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VC120603D100DP VC120603D100DP Hersteller : KYOCERA AVX Components vc120638n770dp.pdf Var MLV 2.3VAC/3.3VDC 150A 5V 1206 SMD T/R
auf Bestellung 4894 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 296
Mindestbestellmenge: 264
VC120603D100DP VC120603D100DP Hersteller : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 5V 150A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 150 A
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 6 V
Varistor Voltage (Min): 4 V
Varistor Voltage (Typ): 5 V
Maximum AC Volts: 2.3 V
Maximum DC Volts: 3.3 V
Mindestbestellmenge: 25
Mindestbestellmenge: 168
Mindestbestellmenge: 168
VC120603D100DP VC120603D100DP Hersteller : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 2.3VAC 3.3VDC 0.4J 4 700pF 5 V 12V
Mindestbestellmenge: 3
VC120603D100DP Hersteller : AVX tguard.pdf Varistor voltage: 12V; 2.3VAC; 3.3VDC; SMD; 1206; 150A; 0.4J; 4700pF; equivalent: V3.5MLA1206; operating temperature: -55°C~125°C VC120603D100 AVX Chip varistor WA VC120603D100
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 100
Produkt ist nicht verfügbar