Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > VC120648D101TP
VC120648D101TP
VC120648D101TP KYOCERA AVX Components
tguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Var MLV 34VAC/48VDC 100A 62V 1206 SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VC120648D101TP KYOCERA AVX Components
Description: TRANSGUARD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 68.2 V, Varistor Voltage (Min): 55.8 V, Varistor Voltage (Typ): 62 V, Maximum AC Volts: 34 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 225 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote VC120648D101TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VC120648D101TP VC120648D101TP Hersteller : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: TRANSGUARD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 225 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
VC120648D101TP VC120648D101TP Hersteller : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 34VAC 48VDC 0.4J 225pF 62 V 100V