Produkte > KYOCERA AVX > VC121048G101DP
VC121048G101DP
VC121048G101DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 62V 220A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 220 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VC121048G101DP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 62V 220A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 220 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.9J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 68.2 V, Varistor Voltage (Min): 55.8 V, Varistor Voltage (Typ): 62 V, Maximum AC Volts: 34 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VC121048G101DP VC121048G101DP Hersteller : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 62V 220A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 220 A
Energy: 0.9J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
VC121048G101DP VC121048G101DP Hersteller : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 34VAC 48VDC 0.9J 450 pF 62 V 100V
Mindestbestellmenge: 2
VC121048G101DP tguard.pdf
VC121048G101DP VC121048G101DP Hersteller : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 34VAC/48VDC 220A 62V 1210 SMD T/R