Produkte > KYOCERA AVX > VC12LC18A500DP
VC12LC18A500DP
VC12LC18A500DP KYOCERA AVX
StaticGuard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 30A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VC12LC18A500DP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 30A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 40 V, Varistor Voltage (Min): 25 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VC12LC18A500DP VC12LC18A500DP Hersteller : KYOCERA AVX StaticGuard.pdf Description: VARISTOR 30A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
auf Bestellung 3930 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
VC12LC18A500DP VC12LC18A500DP Hersteller : Kyocera AVX StaticGuard-3165192.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.1J 200 pF 25.5 V 50V
auf Bestellung 555 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
VC12LC18A500DP StaticGuard.pdf
VC12LC18A500DP VC12LC18A500DP Hersteller : KYOCERA AVX Components staticguard.pdf Var MLV 14VAC/18VDC 30A 25V to 40V 1206 SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar