Produkte > VISHAY > VCAN16A2-03G-E3-18
VCAN16A2-03G-E3-18 Vishay
vcan16a2-03g.pdf
Hersteller: Vishay
Bidirectional Symmetrical Low Capacitance, Dual-Line ESD Protection Diode in SOT-323
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAN16A2-03G-E3-18 Vishay
Description: TVS DIODE 16VWM 28VC SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 15.5pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V (Max), Supplier Device Package: SOT-323, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 17.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V, Power - Peak Pulse: 140W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote VCAN16A2-03G-E3-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 15.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V (Max)
Supplier Device Package: SOT-323
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 17.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V
Power - Peak Pulse: 140W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
VCAN16A2-03G-E3-18 VCAN16A2-03G-E3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor vcan16a2-03g.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 17pF 16V SOT-323
VCAN16A2-03G-E3-18 VCAN16A2-03G-E3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors vcan16a2-03g.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 17pF 16V SOT-323