Produkte > VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR > VCAN33A2-03GHE3-18
VCAN33A2-03GHE3-18
VCAN33A2-03GHE3-18 Vishay General Semiconductor
vcan33a2-03g.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 9.5pF 33V SOT-323
auf Bestellung 37615 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAN33A2-03GHE3-18 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 33VWM 56VC SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 8.4pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max), Supplier Device Package: SOT-323, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 36V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 56V, Power - Peak Pulse: 140W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VCAN33A2-03GHE3-18 VCAN33A2-03GHE3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors vcan33a2-03g.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 9.5pF 33V SOT-323
auf Bestellung 38265 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
VCAN33A2-03GHE3-18 VCAN33A2-03GHE3-18 Hersteller : Vishay vcan33a2-03g.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 33V 56Vc Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-323 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 8.4pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max)
Supplier Device Package: SOT-323
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 56V
Power - Peak Pulse: 140W