Produkte > VISHAY > VCAN33A2-03S-E3-18
VCAN33A2-03S-E3-18
VCAN33A2-03S-E3-18 Vishay
id-11021712-vcan33a2-03s.pdf
Hersteller: Vishay
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 33V 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAN33A2-03S-E3-18 Vishay
Description: TVS DIODE 33VWM 56VC SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 8.7pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 36V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 56V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote VCAN33A2-03S-E3-18
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 8.7pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 56V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
VCAN33A2-03S-E3-18 VCAN33A2-03S-E3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Suppressors / TVS Diodes 9.7pF 33V SOT-23