Produkte > VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR > VCAN33C2-03GHE3-18
VCAN33C2-03GHE3-18
VCAN33C2-03GHE3-18 Vishay General Semiconductor
vcan36c2-03g.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Suppressors / TVS Diodes ESD PROTECTION DIODE SOT323
auf Bestellung 19970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAN33C2-03GHE3-18 Vishay General Semiconductor
Description: BIDIRECTIONAL DIODE 33V;IR=0.05U, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 6pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max), Supplier Device Package: SOT-323, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 36V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 60V, Power - Peak Pulse: 120W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 19970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
VCAN33C2-03GHE3-18 VCAN33C2-03GHE3-18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vcan36c2-03g.pdf Description: BIDIRECTIONAL DIODE 33V;IR=0.05U
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 6pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max)
Supplier Device Package: SOT-323
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 60V
Power - Peak Pulse: 120W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 25
VCAN33C2-03GHE3-18 Hersteller : Vishay vcan36c2-03g.pdf VCAN33C2-03GHE3-18
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 36V
Power - Peak Pulse: 120W