VCAN36A2-03G-E3-08
VCAN36A2-03G-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vcan36a2-03g.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 36VWM 63VC SOT323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOT-323
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 63V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAN36A2-03G-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 36VWM 63VC SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOT-323, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 39V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 63V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VCAN36A2-03G-E3-08 VCAN36A2-03G-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor vcan36a2-03g.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 36V BI
auf Bestellung 23099 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Type: Zener
Applications: CAN
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 35
Mindestbestellmenge: 4
VCAN36A2-03G-E3-08 VCAN36A2-03G-E3-08 Hersteller : VISHAY VISH-S-A0025448632-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - VCAN36A2-03G-E3-08 - ESD-Schutzbaustein, 63 V, SOT-323, 3 Pin(s), 36 V, 150 W
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-323
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 150W
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 63V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Betriebsspannung: 36V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-323
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 150W
euEccn: NLR
Betriebsspannung: 36V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)