Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VCAN36A2-03SHE3-18
VCAN36A2-03SHE3-18
VCAN36A2-03SHE3-18 Vishay Semiconductors
vcan36a2-03s.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Suppressors / TVS Diodes DIODE ESD PROT
auf Bestellung 33510 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAN36A2-03SHE3-18 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 36VWM 63VC SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, CAN, Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 39V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 63V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 10401 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, CAN
Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 63V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 28
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Automotive, CAN
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Power - Peak Pulse: 150W