Produkte > KYOCERA AVX > VCAS120656F111RP
VCAS120656F111RP
VCAS120656F111RP KYOCERA AVX
autotguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 68V 100A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.7J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAS120656F111RP KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 68V 100A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.7J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 74.8 V, Varistor Voltage (Min): 61.2 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VCAS120656F111RP VCAS120656F111RP Hersteller : KYOCERA AVX autotguard.pdf Varistors 40VAC 56VDC 0.7J 180 pF 68 V 110V
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
VCAS120656F111RP VCAS120656F111RP Hersteller : KYOCERA AVX Components autotguard.pdf Var MLV 40VAC/56VDC 100A 68V 1206 SMD Automotive AEC-Q200 T/R