Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > VCAS121048H101DP
VCAS121048H101DP
VCAS121048H101DP KYOCERA AVX Components
autotguard.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Var MLV 34VAC/48VDC 250A 62V 1210 SMD Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 26000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCAS121048H101DP KYOCERA AVX Components
Description: VARISTOR 62V 250A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.2J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 68.2 V, Varistor Voltage (Min): 55.8 V, Varistor Voltage (Typ): 62 V, Maximum AC Volts: 34 V, Maximum DC Volts: 48 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VCAS121048H101DP VCAS121048H101DP Hersteller : KYOCERA AVX Components autotguard.pdf Var MLV 34VAC/48VDC 250A 62V 1210 SMD Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 26000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
VCAS121048H101DP VCAS121048H101DP Hersteller : KYOCERA AVX autotguard.pdf Description: VARISTOR 62V 250A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 250 A
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 68.2 V
Varistor Voltage (Min): 55.8 V
Varistor Voltage (Typ): 62 V
Maximum AC Volts: 34 V
Maximum DC Volts: 48 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 11
VCAS121048H101DP VCAS121048H101DP Hersteller : Kyocera AVX autotguard-3180443.pdf Varistors 34VAC 48VDC 1.2J 500 pF 62 V 100V