Produkte > CUI > VCD40-D48-S12
VCD40-D48-S12
VCD40-D48-S12 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 40W, 36~75Vdc input, 12Vdc, 3.33A, single output, DIP
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCD40-D48-S12 CUI