Produkte > CUI > VCD40-D48-S15
VCD40-D48-S15
VCD40-D48-S15 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 40W, 36~75Vin, 15V, 2666mA, single output, isolated
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCD40-D48-S15 CUI