Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VCUT10G1-SD0HG4-08
VCUT10G1-SD0HG4-08
VCUT10G1-SD0HG4-08 Vishay Semiconductors
vcut10g1-sd0.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AEC-Q101
auf Bestellung 19228 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCUT10G1-SD0HG4-08 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 10VWM 18VC CLP0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 7.7pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V (Max), Supplier Device Package: CLP0603, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18V, Power - Peak Pulse: 72W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 7.7pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V (Max)
Supplier Device Package: CLP0603
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18V
Power - Peak Pulse: 72W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 14341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Mindestbestellmenge: 6
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11V
Power - Peak Pulse: 72W