Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VCUT15G1-SD0-G4-08
VCUT15G1-SD0-G4-08
VCUT15G1-SD0-G4-08 Vishay Semiconductors
vcut15g1-sd0.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 15V BI
auf Bestellung 12875 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCUT15G1-SD0-G4-08 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 15VWM 26VC CLP0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 5.5pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: CLP0603, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 65W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote VCUT15G1-SD0-G4-08
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 5.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: CLP0603
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 65W