VDMY10A0
VDMY10A0 Vishay Semiconductor Opto Division
vdmx10x0.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductor Opto Division
Description: DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YLW 10SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Color: Yellow
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.591" H x 0.386" W x 0.124" D (15.00mm x 9.80mm x 3.15mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 2.75mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.39" (10.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 588nm
Power Dissipation (Max): 70mW
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VDMY10A0 Vishay Semiconductor Opto Division
Description: DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YLW 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Color: Yellow, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.591" H x 0.386" W x 0.124" D (15.00mm x 9.80mm x 3.15mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 2.75mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.39" (10.00mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 588nm, Power Dissipation (Max): 70mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2557 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VDMY10A0 VDMY10A0 Hersteller : Vishay Semiconductor Opto Division vdmx10x0.pdf Description: DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YLW 10SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Yellow
Display Type: 7-Segment
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 2.75mcd
Common Pin: Common Anode
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 588nm
Power Dissipation (Max): 70mW