VDRS-60-48 BEL / PARTNER STOCK
4253913.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - VDRS-60-48 - DIN RAIL MOUNT AC / DC CONVERTERS
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: VDRS-60 Series
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 146 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VDRS-60-48 BEL / PARTNER STOCK
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" L x 1.57" W x 3.54" H (99.0mm x 40.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, TUV, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC.
Weitere Produktangebote VDRS-60-48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VDRS-60-48 VDRS-60-48 Hersteller : CUI Inc. VDRS-60.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" L x 1.57" W x 3.54" H (99.0mm x 40.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, TUV
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
VDRS-60-48 VDRS-60-48 Hersteller : CUI vdrs-60-1313203.pdf DIN Rail Power Supplies ac-dc, 60 W, 48 Vdc, single output, DIN rail