VE17M02750K-- KYOCERA AVX Components
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Var MOV 275VAC/350VDC 4500A 430V Radial Bulk
auf Bestellung 33258 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VE17M02750K-- KYOCERA AVX Components
Description: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 17MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 17mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 40J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote VE17M02750K--
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VE17M02750K Hersteller : AVX VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf 07+;
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
VE17M02750K Hersteller : KYOCERA AVX VExx%2C%20VFxx%20Zinc%20Oxide%20Varistors.pdf Description: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 17MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 17mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 40J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 kHz