VEMT2003X01
VEMT2003X01 Vishay Semiconductors
vemt2003x01.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Phototransistors Reverse gullwing 790-970nm +/-35 deg
auf Bestellung 4108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VEMT2003X01 Vishay Semiconductors
Description: PHOTOTRANSISTOR 790 TO 970 NM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Z-Bend, Wavelength: 860nm, Mounting Type: Surface Mount, Orientation: Top View, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Viewing Angle: 70°, Current - Dark (Id) (Max): 1 nA, Grade: Automotive, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 50 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 20 V, Power - Max: 100 mW, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, Z-Bend
Wavelength: 860nm
Mounting Type: Surface Mount
Orientation: Top View
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Viewing Angle: 70°
Current - Dark (Id) (Max): 1 nA
Grade: Automotive
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 50 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 20 V
Power - Max: 100 mW
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2783 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Z-Bend
Wavelength: 860nm
Mounting Type: Surface Mount
Orientation: Top View
Viewing Angle: 70°
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 100 mW