Produkte > VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR > VESD12A2-03GHG3-08
VESD12A2-03GHG3-08
VESD12A2-03GHG3-08 Vishay General Semiconductor
vesd01a2-03gtovesd33a2-03g.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD 12V UNI
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VESD12A2-03GHG3-08 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 12VWM 22.7VC SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 33pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOT-323, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 13.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.7V, Power - Peak Pulse: 100W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 16796 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 33pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOT-323
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 13.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.7V
Power - Peak Pulse: 100W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 100W