VF30150C-E3/4W
VF30150C-E3/4W Vishay General Semiconductor
v30150c.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 30 Amp 150 Volt Dual TrenchMOS
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VF30150C-E3/4W Vishay General Semiconductor
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.36 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VF30150C-E3/4W VF30150C-E3/4W Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division v30150c.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.36 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 150 V
auf Bestellung 652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
VF30150C-E3\4W VF30150C-E3\4W Hersteller : Vishay Semiconductors Schottky Diodes & Rectifiers 30A,150V,DUAL TRENCH SKY RECT.