Produkte > CUI > VFB400W-Q24-S28N
VFB400W-Q24-S28N
VFB400W-Q24-S28N CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 400W, 9~36Vdc input, 28Vdc, 14.3A, single regulated output, DIP
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VFB400W-Q24-S28N CUI
DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 400 W, 9-36 Vdc input, 28 Vdc, 14.3 A, single regulated output, DIP.
Weitere Produktangebote VFB400W-Q24-S28N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VFB400W-Q24-S28N VFB400W-Q24-S28N Hersteller : CUI Inc. DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 400 W, 9-36 Vdc input, 28 Vdc, 14.3 A, single regulated output, DIP