Produkte > CUI > VFB400W-Q48-S12N
VFB400W-Q48-S12N
VFB400W-Q48-S12N CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 400W, 18~75Vdc input, 12Vdc, 33.3A, single regulated output, DIP
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VFB400W-Q48-S12N CUI
DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 400 W, 18 75 Vdc input, 12 Vdc, 33.3 A, single regulated output, DIP.
Weitere Produktangebote VFB400W-Q48-S12N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VFB400W-Q48-S12N VFB400W-Q48-S12N Hersteller : CUI Inc. DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 400 W, 18 75 Vdc input, 12 Vdc, 33.3 A, single regulated output, DIP