Produkte > CUI > VFB400W-Q48-S24
VFB400W-Q48-S24
VFB400W-Q48-S24 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 400W, 18~75Vdc input, 24Vdc, 16.7A, single regulated output, DIP
Produktbewertung abgeben
Technische Details VFB400W-Q48-S24 CUI
DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 400 W, 18 75 Vdc input, 24 Vdc, 16.7 A, single regulated output, DIP.
Weitere Produktangebote VFB400W-Q48-S24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VFB400W-Q48-S24 VFB400W-Q48-S24 Hersteller : CUI Inc. DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 400 W, 18 75 Vdc input, 24 Vdc, 16.7 A, single regulated output, DIP