Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VGSOT15-HG3-08
VGSOT15-HG3-08
VGSOT15-HG3-08 Vishay Semiconductors
vgsot03-vgsot36.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD PROTECTION DIODE SOT23
auf Bestellung 14972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VGSOT15-HG3-08 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 15VWM 28.8VC SOT233, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28.8V, Power - Peak Pulse: 450W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote VGSOT15-HG3-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28.8V
Power - Peak Pulse: 450W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 450W