Produkte > BEL / PARTNER STOCK > VHK50W-Q24-S3R3
VHK50W-Q24-S3R3 BEL / PARTNER STOCK
4254302.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - VHK50W-Q24-S3R3 - ISOLATED DC TO DC CONVERTERS
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: VHK50W Series
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VHK50W-Q24-S3R3 BEL / PARTNER STOCK
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 50W, Packaging: Box, Power (Watts): 50W, Size / Dimension: 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote VHK50W-Q24-S3R3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VHK50W-Q24-S3R3 VHK50W-Q24-S3R3 Hersteller : CUI Inc. vhk50w.pdf Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Packaging: Box
Power (Watts): 50W
Size / Dimension: 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
VHK50W-Q24-S3R3 VHK50W-Q24-S3R3 Hersteller : CUI vhk50w-1153329.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 33W, 9~36Vdc input, 3.3Vdc, 10A, single output, chassis mount