Produkte > CUI INC. > VHK50W-Q48-S5
VHK50W-Q48-S5
VHK50W-Q48-S5 CUI Inc.
vhk50w.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W
Packaging: Box
Power (Watts): 50W
Size / Dimension: 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VHK50W-Q48-S5 CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 50W, Packaging: Box, Power (Watts): 50W, Size / Dimension: 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote VHK50W-Q48-S5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: VHK50W Series
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
VHK50W-Q48-S5 VHK50W-Q48-S5 Hersteller : CUI vhk50w-1153329.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 50W, 18~75Vdc input, 5Vdc, 10A, single output, chassis mount