Produkte > VISHAY VITRAMON > VJ1206A103JXXTW1BC
VJ1206A103JXXTW1BC
VJ1206A103JXXTW1BC Vishay Vitramon
vjw1bcbascomseries.pdf
Hersteller: Vishay Vitramon
Description: CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2755 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VJ1206A103JXXTW1BC Vishay Vitramon
Description: CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VJ1206A103JXXTW1BC VJ1206A103JXXTW1BC Hersteller : Vishay / Vitramon vjw1bcbascomseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.01uF 25volts C0G 5%
auf Bestellung 3410 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
VJ1206A103JXXTW1BC Hersteller : Vishay (passive) vjw1bcbascomseries.pdf Конденсатор керамический smd, С = 10 нФ, Uном, В = 25, ТКЕ = C0G, NP0, Точн., % = 5, Габ. разм., мм = 3.2 x 1.6, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = VJ1206, Типоразм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
VJ1206A103JXXTW1BC VJ1206A103JXXTW1BC Hersteller : Vishay Vitramon vjw1bcbascomseries.pdf Description: CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF