Produkte > VISHAY VITRAMON > VJ1206Y222KXEAT5Z
VJ1206Y222KXEAT5Z
VJ1206Y222KXEAT5Z Vishay Vitramon
vjhvarcguard.pdf
Hersteller: Vishay Vitramon
Description: CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VJ1206Y222KXEAT5Z Vishay Vitramon
Description: CAP CER 2200PF 500V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VJ1206Y222KXEAT5Z VJ1206Y222KXEAT5Z Hersteller : Vishay Vitramon vjhvarcguard.pdf Description: CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 4163 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
VJ1206Y222KXEAT5Z VJ1206Y222KXEAT5Z Hersteller : Vishay / Vitramon vjhvarcguard.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 2200pF 500volts X7R 10%
Mindestbestellmenge: 2
VJ1206Y222KXEAT5Z Hersteller : Vishay (passive) vjhvarcguard.pdf Конденсатор керамический smd, С = 2.2 нФ, Uном, В = 500, ТКЕ = X7R, Точн., % = 10, Габ. разм., мм = 3.2 x 1.6, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = VJ, Типоразм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт