Produkte > ERP POWER, LLC > VLB260W-24
VLB260W-24
VLB260W-24 ERP Power, LLC
vlb-260-series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC 120-277VAC 24VDC
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10.83A
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 260 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLB260W-24 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC 120-277VAC 24VDC, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10.83A, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 260 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLB260W-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLB260W-24 VLB260W-24 Hersteller : Energy Recovery Products vlb-260-series-1-pager.pdf AC/DC LED Power Supply 260W Single 4-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
VLB260W-24 VLB260W-24 Hersteller : ERP vlb-260-series-1-pager.pdf LED Power Supplies 260W 24V 10.83A CV IP66