Produkte > BEL / PARTNER STOCK > VLD25-350-SMT-TR
VLD25-350-SMT-TR BEL / PARTNER STOCK
vld25-smt.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - VLD25-350-SMT-TR - LED DRIVER DC TO DC CONVERTERS
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLD25-350-SMT-TR BEL / PARTNER STOCK
Description: LED DRIVER CC BUCK 3.3-36V 350MA, Features: Remote On/Off, SCP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SMD, Gull Wing, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.71" W x 0.31" H (23.9mm x 18.1mm x 8.0mm), Voltage - Output: 3.3 ~ 36V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 48V, Efficiency: 96%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 5.5V, Part Status: Active, Power (Watts): 13 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote VLD25-350-SMT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLD25-350-SMT-TR VLD25-350-SMT-TR Hersteller : CUI Inc. vld25-smt.pdf Description: LED DRIVER CC BUCK 3.3-36V 350MA
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SMD, Gull Wing, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.71" W x 0.31" H (23.9mm x 18.1mm x 8.0mm)
Voltage - Output: 3.3 ~ 36V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 48V
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 5.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Output: 3.3 ~ 36V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Voltage - Input (Max): 48V
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 5.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
VLD25-350-SMT-TR VLD25-350-SMT-TR Hersteller : CUI vld25-smt.pdf LED Power Supplies LED driver (dc) , 350 mA, 5.5~48 Vdc input, 3.3~36 Vdc output, SMT, T&R package
VLD25-350-SMT-TR VLD25-350-SMT-TR Hersteller : CUI Inc. vld25_smt-1578454.pdf LED Power Supplies LED driver (dc) , 300 mA, 5.5-48 Vdc input, 3.3-36 Vdc output, SMT, T&R package