Produkte > CUI > VLED15-120-350
VLED15-120-350
VLED15-120-350 CUI
vled15-776144.pdf
Hersteller: CUI
LED Power Supplies LEDdriver(ac), 16.8W, 90~135V ac input, 28~48Vdc output, 350mA
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLED15-120-350 CUI
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 350MA, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.13" H (81.6mm x 56.2mm x 28.7mm), Voltage - Output: 24 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 135VAC, Approval Agency: CE, ENEC, UL, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLED15-120-350
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
VLED15-120-350 VLED15-120-350 Hersteller : Bel Power Solutions VLED15.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 350MA
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.13" H (81.6mm x 56.2mm x 28.7mm)
Voltage - Output: 24 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 135VAC
Approval Agency: CE, ENEC, UL
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 17 W