VLM100W-24-S Energy Recovery Products
vlm-100-series-1-pager.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 96W Single 4-Pin
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM100W-24-S Energy Recovery Products
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 24 V Vout, Bottom Leads with Studs.
Weitere Produktangebote VLM100W-24-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM100W-24-S VLM100W-24-S Hersteller : ERP LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 24 V Vout, Bottom Leads with Studs