VLM100W-24
VLM100W-24 Energy Recovery Products
vlm-100-series-1-pager.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 96W Single 4-Pin
auf Bestellung 520 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM100W-24 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CV 120-277VAC 24VDC, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.39" L x 1.02" W x 0.75" H (137.0mm x 26.0mm x 19.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM100W-24 VLM100W-24 Hersteller : Energy Recovery Products vlm-100-series-1-pager.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 4-Pin
auf Bestellung 520 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 1400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 9523 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
VLM100W-24 VLM100W-24 Hersteller : ERP Power, LLC VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf Description: LED DRIVER CV 120-277VAC 24VDC
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.39" L x 1.02" W x 0.75" H (137.0mm x 26.0mm x 19.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 435 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
VLM100W-24 VLM100W-24 Hersteller : ERP VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf LED Power Supplies 96W 24V 4A CV IP20