VLM40W-48-S
VLM40W-48-S Energy Recovery Products
vlm-60-40-1-pager.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 40W Single 4-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM40W-48-S Energy Recovery Products
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFF., RECTANG, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.94" H (130.0mm x 19.6mm x 23.9mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, FCC, UL, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 830mA, Dimming: Non-Dimmable, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote VLM40W-48-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM40W-48-S Hersteller : ERP Power, LLC Description: 120 & 277 VAC, 90% EFF., RECTANG
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.94" H (130.0mm x 19.6mm x 23.9mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL, FCC, UL
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 830mA
Dimming: Non-Dimmable
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
VLM40W-48-S VLM40W-48-S Hersteller : ERP LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 40 W max, Constant Voltage 48 V Vout, Bottom Leads with Studs