VLM40W-48
VLM40W-48 Energy Recovery Products
erp_brochure.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 40W Single 4-Pin
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM40W-48 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC 120-277VAC 48VDC, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.78" H (130.0mm x 19.7mm x 19.8mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 830mA, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLM40W-48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM40W-48
Produktcode: 155617
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf Netzteile und Ladegeräte > Netzgeräte für LED und LED-Produkte (LED-Treiber)
Produkt ist nicht verfügbar
VLM40W-48 VLM40W-48 Hersteller : Energy Recovery Products erp_brochure.pdf AC/DC LED Power Supply 40W Single 4-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
VLM40W-48 VLM40W-48 Hersteller : ERP Power, LLC VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf Description: LED DRIVER CC 120-277VAC 48VDC
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.78" H (130.0mm x 19.7mm x 19.8mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 830mA
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
VLM40W-48 VLM40W-48 Hersteller : ERP VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf LED Power Supplies 40W 48V 830mA CV IP20