Produkte > ERP POWER, LLC > VLM60W-12
VLM60W-12
VLM60W-12 ERP Power, LLC
VLM60-40%20data%20sheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.78" H (130.0mm x 19.7mm x 19.8mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 227 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM60W-12 ERP Power, LLC
Description: 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.78" H (130.0mm x 19.7mm x 19.8mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLM60W-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM60W-12 VLM60W-12 Hersteller : ERP VLM60-40%20data%20sheet.pdf LED Power Supplies 60W 12V 5A CV IP20