VLMD3100-GS08
VLMD3100-GS08 Vishay Semiconductor Opto Division
vlmd31.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductor Opto Division
Description: LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Red
Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11.2mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.8V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 650nm
Wavelength - Dominant: 648nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMD3100-GS08 Vishay Semiconductor Opto Division
Description: LED RED CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Red, Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 11.2mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.8V, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.85mm, Wavelength - Peak: 650nm, Wavelength - Dominant: 648nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 9853 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11.2mcd
Configuration: Standard
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 650nm
Wavelength - Dominant: 648nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.40mm Dia