Produkte > VISHAY > VLMD3100-GS18
VLMD3100-GS18 vishay
vlmd31.pdf
Hersteller: vishay
2010+ 1210Red
auf Bestellung 78000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMD3100-GS18 vishay
Description: LED RED CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Red, Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 11.2mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.8V, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.85mm, Wavelength - Peak: 650nm, Wavelength - Dominant: 648nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Weitere Produktangebote VLMD3100-GS18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Red
Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 11.2mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.8V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 650nm
Wavelength - Dominant: 648nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia